O PRODUKTU


O Krtečkovi

Krtek neboli zdrobněle Krteček je známá kreslená postavička, kterou stvořil výtvarník Zdeněk Miler ve studiu Krátký Film Praha. Úplně první filmový díl z roku 1957 nesl název Jak Krtek ke kalhotkám přišel, ve kterém se objevily i další postavičky jako žába, čáp a ježek. Krtek je již 50 let známý ve více než 80 zemích světa. S Krtečkem bylo vytvořeno více než 50 krátkých filmů a publikováno více než 60 titulů knih v mnoha reedicích. Nyní je na trhu již spousta merchandisingových produktů značky Krtek od plyšáků až po oblečení. Odkaz Krtečka Zdeňka Milera v současné době šíří po celém světě jeho vnučka Karolína Milerová prostřednictvím společnosti Little Mole a.s..

Více o produktu Krtek na www.littlemole.com.

Šablona na zeď

Šablona Krtečka je vyrobena ze speciálního dvouvrstvého propisovacího PVC materiálu. Základním principem přenosu grafického motivu ze šablony na stěnu interiéru je tlak pastelky na obrys motivu, který je vyvíjen ručně při obkreslování předtištěného motivu. Po obtažení všech obrysů daného motivu Krtečka se šablona ze stěny odstraní. Na stěně zůstává vlivem obtisku dokonale předkreslený námět, jenž je připraven k vymalování.  

Sada na malování

Každou šablonu Krtečka je možné zakoupit jak samostatně, tak s komfortní sadou s přichystanými pomůckami a potřebami pro zhotovení konkrétní malby na zeď. Barvy ke každému obrázku Krtečka míchá specializované centrum pro míchání barev.

Sada na malování obsahuje:

  • namíchané odstíny barev značky JUB a.s. ke konkrétnímu motivu Krtečka
  • 3x štětec na malování v různých velikostech
  • návod 
  • barevnou a černobílou předlohu motivu s čísly barev       
  • paličku k rozmíchání barev                
  • černý Centrofix    
  • barevnou pastelku pro obtažení kontur na šabloně