OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Obchodní firmy Adam Křiva

se sídlem Mojmírova 789, Uherské Hradiště 686 01

identifikační číslo: 88549861

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese

www.krtecek-sablony.cz


1.       Interiérové dekorace

Tyto obchodní podmínky identifikační číslo: 8854986, (dále jen „prodávající“) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím webových stránek prodávajícího, www.krtecek-sablony.cz. 

 

2.       Objednání zboží

Odesláním objednávky prostřednictvím eshopu www.krtecek-sablony.cz kupující souhlasí s obchodními podmínkami zde uvedenými, a tímto krokem vzniká kupní smlouva mezi zákazníkem a prodejcem. Při každé objednávce je zákazník poučen o ceně i době doručení. Akceptujeme storno objednaného zboží do 24 hodin od zaslání objednávky.

 

3.       Potvrzení objednávky

Kupujícímu je během několika málo minut po učinění objednávky automaticky ze strany prodávajícího odeslán e-mail potvrzující přijetí jeho objednávky. Potvrzující e-mail obsahuje informace o množství objednaného zboží, popisu a ceně. Pokud potvrzení kupujícímu nebude elektronicky doručeno, kupující je povinen tuto skutečnost oznámit prodávajícímu.
 

4.       Dodací podmínky

Dodací lhůta zboží je stanovena na tři až sedm pracovních dnů. Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení dodací lhůty.
 

5.       Poštovné, přepravné

K celkové ceně zboží, které si kupující objednává, je následně připočtena cena za poštovné (119 Kč dobírka). Objednané zboží Vám zasíláme cenným balíkem prostřednictvím České pošty. V případě platby převodem je doprava zdarma. 

 

6.       Osobní údaje, které kupující uvádí při objednávání zboží, jsou podle zákona chráněny a žádným způsobem nejsou zveřejňovány či zneužívány.